Publications Office of the EU
Frankrijk-Rijsel: Wegvervoersdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Rijsel: Wegvervoersdiensten

  • Gepubliceerd
    29/07/2017
  • Uiterste termijn
    04/09/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    04/09/2017
  • Gunning
    31/10/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
CHU de Lille
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRE11 Nord
Locatie van de koper
NUTS code: FRE11 Nord
Sector (CPV)
60100000 Wegvervoersdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
520,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
428,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
DEMENAGEMENT_AO1764
Beschrijving

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: CHRU de Lille
Postadres: rue Philippe Marache
Stad: Lille Cedex
NUTS-code: FR301
Postcode: 59037
Land: FRA
Contactpersoon: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Hoofdadres: http://www.chru-lille.fr
Elektronisch via:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/09/2017 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
520,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
428,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: NC Déménagement
Postadres: 40 rue de l'Église
Stad: Beaucamps Ligny
Postcode: 59134
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.