Publications Office of the EU
Nederland-Groningen: Bedrijfsmachines - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-Groningen: Bedrijfsmachines

  • Gunning
    15/05/2023
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Hanzehogeschool Groningen
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL11 Groningen
Locatie van de koper
NUTS code: NL11 Groningen
Sector (CPV)
42000000 Bedrijfsmachines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
700,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

De opdracht betreft de levering en ingebruikname van een refurbished supergeleider 1.5 Tesla MRI-scanner inclusief RF kooi en jaarlijks onderhoud en service door Hanzehogeschool Groningen (HG) en MRI Centrum (MC). HG en MC zijn voornemens een samenwerkingsverband aan te gaan, waarin zij hun kennis en expertise op het gebied van onderwijs, onderzoek en de beroepspraktijk willen bundelen en versterken. Met dit samenwerkingsverband willen HG en MC enerzijds studenten MBRT optimaal voorbereiden op de beroepspraktijk en anderzijds een concrete bijdrage leveren aan efficiënte en betaalbare patiëntenzorg op het gebied van MRI-scanning in Noord-Nederland.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
700,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Siemens Healthineers Nederland B.V.
Postadres:
Stad: Den Haag
Postcode:
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.