Publications Office of the EU
Vervanging van de NOX- en CO-modules van de groepen van de Degrad-centrale van Cannes in GUYANE. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Vervanging van de NOX- en CO-modules van de groepen van de Degrad-centrale van Cannes in GUYANE.

  • Gepubliceerd
    28/05/2025
  • Uiterste termijn
    12/06/2025
  • Gunning
    30/10/2025
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
EDF SA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FR101 Paris
Sector (CPV)
50530000 Reparatie en onderhoud van machines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
AVIS017061
Beschrijving

Dit advies heeft betrekking op de vervanging van alle katalysatormodules (NOX & CO), met inbegrip van daarmee verband houdende activiteiten die in de volgende groepen zijn geïnstalleerd: -GROEP nr. 2 – GROEP nr. 3 – GROEP nr. 4 – GROEP nr. 5 – GROEP nr. 9 en de vervanging van uitsluitend de CO-katalysatormodules, met inbegrip van de bijbehorende werkzaamheden die op de volgende groep zijn geïnstalleerd: Groep 6

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://pha2.edf.com
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://pha2.edf.com
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

50530000 - Reparatie en onderhoud van machines

33000000 - Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

33100000 - Medische apparatuur

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution.
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
-1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: NORD MOTORS
Postadres:
Stad: HOLQUE
Postcode: 59143
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.