Publications Office of the EU
Cloud Service Provider Brandweer (Talking Traffic) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cloud Service Provider Brandweer (Talking Traffic)

  • Gepubliceerd
    26/08/2025
  • Uiterste termijn
    02/10/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2025
  • Gunning
    04/12/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Sector (CPV)
72400000 Internetdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
495,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
NIPV2025-EA-04078
Beschrijving

De Prestatie maakt het mogelijk dat door realisatie van een cloudserviceprovider prioriteitsaanvragen voor brandweervoertuigen kunnen worden opgesteld, deze vervolgens naar UDAP kunnen worden gezonden ter aflevering bij de juiste iVRI’s, en het resultaat van de prioriteitsaanvraag vanuit UDAP te sturen naar de informatiedienst die wordt gebruikt in het desbetreffende brandweervoertuig. Tevens maakt de Prestatie het mogelijk dat berichten (met daarin de o.a. actuele positie, rijrichting, snelheid en status van brandweervoertuigen) naar UDAP worden gezonden, zodat aan de hand daarvan door op UDAP aangesloten serviceproviders de weggebruikers in de nabijheid van het brandweervoertuig tijdig kunnen worden gewaarschuwd voor de nadering ervan. Zie aanbestedingsdocumenten

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2025 15:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
495,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Be-Mobile NV
Postadres:
Stad: Melle
Postcode: 9090
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.