Publications Office of the EU
Kroatië-Split: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatië-Split: Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie

  • Gepubliceerd
    05/11/2021
  • Uiterste termijn
    10/12/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    10/12/2021
  • Gunning
    15/01/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT
Plaats van uitvoering
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Locatie van de koper
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Sector (CPV)
33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,200,000.00 HRK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
126,318.00 HRK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
3.3.44./2021
Beschrijving

Materijal za koštanu kirurgiju III

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/12/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.