Publications Office of the EU
Polen-Włocławek: Laboratoriumreagentia - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Włocławek: Laboratoriumreagentia

  • Gepubliceerd
    01/10/2013
  • Uiterste termijn
    14/11/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    14/11/2013
  • Gunning
    22/11/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33696500 Laboratoriumreagentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
32,407.41 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
26,632.80 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP-37-2013
Beschrijving

Barwniki hematologiczne.
lp nazwa barwnika sposób barwienia wielkość opakowania ( ml ) ilość opakowań rocznie uwagi:
1 Barwnik May-Grünwalda manualny 500 320 roztwór : metanol 99,5 %, barwnik May-Grunwalda 0,35 %
2 Barwnik Giemsy manualny 500 250 roztwór : barwnik Giemsy 0,6 % + metanol 65,9 %
2 Odczynnik rozcieńczający barwnik Giemsy manualny 1000 360 pH = 6,8 ; bufor : fosforan jednopotasowy 0,05%, fosforan dwusodowy 0,1 %
930
Potwierdzona zgodność wszystkich oferowanych odczynników z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. owyrobach medycznych (Dz.U.z2010r Nr 107, poz.679)
Oferent dołączy do oferty karty charakterystyk substancji niebezpiecznych dla oferowanych odczynników.Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną kart charakterystyk subst. nieb.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/11/2013 12:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
32,407.41 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
26,632.80 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Kolasa Spółka Jawna
Postadres: ul. Targowa 55
Stad: Łódź
Postcode: 90-323
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.