Publications Office of the EU
Duitsland-Bielefeld: Aanbrengen van elektrische fittings - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Bielefeld: Aanbrengen van elektrische fittings

  • Gepubliceerd
    10/05/2023
  • Uiterste termijn
    06/06/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    06/06/2023
  • Gunning
    27/07/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45311200 Aanbrengen van elektrische fittings
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,582,657.00 EUR
Referentienummer inschrijving
100.31-6632EX
Beschrijving

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/06/2023 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,582,657.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Elektro Beckhoff GmbH
Postadres:
Stad: Bielefeld
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.