Publications Office of the EU
AT-Gaweinstal: Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AT-Gaweinstal: Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

  • Gepubliceerd
    08/08/2012
  • Uiterste termijn
    28/08/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    28/08/2012
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Marktgemeinde Gaweinstal
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
3041+3042
Beschrijving

ABA und WVA Gaweinstal BA15, Rückbau B7.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Marktgemeinde Gaweinstal
Postadres: Kirchenplatz 3
Stad: Gaweinstal
Postcode: 2191
Land: AUT
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/08/2012 09:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.