Publications Office of the EU
Polen-Stettin: Brandstoffen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Stettin: Brandstoffen

  • Gepubliceerd
    20/05/2022
  • Uiterste termijn
    30/06/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    30/06/2022
  • Gunning
    19/09/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Locatie van de koper
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sector (CPV)
09100000 Brandstoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,300,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,221,388.89 PLN
Referentienummer inschrijving
21/2022
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw ciekłych - benzyny bezołowiowej Pb 95 ( E5) oraz
oleju napędowego ON (B7) dla potrzeb ZWiK
Sp. z.o.o w Szczecinie.
2. Kod CPV:
|0|9|.|1|0|.|0|0|.|0|0|-|0| - paliwa
|0|9|.|1|3|.|2|0|.|0|0|-|0| - benzyna
|0|9|.|1|3|.|4|1|.|0|0|-|8| - olej napędowy

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/zwik_szczecin
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/06/2022 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,300,000.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
7,221,388.89 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna
Postadres: ul. Chemików 7
Stad: Płock
Postcode: 09-411
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.