Publications Office of the EU
Leveringsschakelaars U5, CBTC, Kienberg en Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Leveringsschakelaars U5, CBTC, Kienberg en Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274

  • Gunning
    31/07/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE300 Berlin
Sector (CPV)
34941800 Spoorwissels
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
INF3-0171-2025
Beschrijving

Levering van de opkomsten Perceel 1: Spoorverbinding vanaf W21/24 voor Bhf. Kienberg (GK) Perceel 2: Spooraansluiting van W21/24 (Wh) en enkele schakelaar W274 voor Bhf. Wuhletal (Wh)

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.