Publications Office of the EU
Bepaling van een maritieme omtrek van Zuid-Landes voor de uitrol van een operationeel golfenergieopwekkingssysteem - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Bepaling van een maritieme omtrek van Zuid-Landes voor de uitrol van een operationeel golfenergieopwekkingssysteem

  • Gunning
    08/09/2025
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Conseil Départemental des Landes
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRI13 Landes
Sector (CPV)
71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,450,509.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2024ADGD0185
Beschrijving

Bepaling van een maritieme omtrek van Zuid-Landes voor de uitrol van een operationeel golfenergieopwekkingssysteem

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Gewicht (percentage, exact): 60
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,450,509.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Postadres:
Stad: BIDART
Postcode: 64210
Land:
Officiële naam: AZTI
Postadres:
Stad: SUKARRIETA
Postcode: 48395
Land:
Officiële naam: TECNALIA
Postadres:
Stad: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Postcode: 20009
Land:
Officiële naam: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Postadres:
Stad: BIARRITZ
Postcode: 64200
Land:
Officiële naam: CREOCEAN SUD-OUEST
Postadres:
Stad: BASSUSSARRY
Postcode: 64200
Land:
Officiële naam: ENERGIE DE LA LUNE
Postadres:
Stad: BORDEAUX
Postcode: 33100
Land:
Officiële naam: GREEN CONSEILS
Postadres:
Stad: MONT DE MARSAN
Postcode: 40000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.