Publications Office of the EU
Polen-Piła: Apparatuur voor hartstimulatie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Piła: Apparatuur voor hartstimulatie

  • Gepubliceerd
    09/07/2020
  • Uiterste termijn
    13/08/2020
  • Geannuleerd
    05/10/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL411 Pilski
Locatie van de koper
NUTS code: PL411 Pilski
Sector (CPV)
33182200 Apparatuur voor hartstimulatie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,117,630.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
EZP.IV - 241/54/20
Beschrijving

Dostawa stymulatorów, kardiowerterów oraz elektrod dla potrzeb Oddziału Kardiologicznego Szpitala Specjalistycznego w Pile. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
Postadres: ul. Rydygiera 1
Stad: Piła
NUTS-code: PL411
Postcode: 64-920
Land: POL
Contactpersoon: Katarzyna Szałowicz
Hoofdadres: www.szpitalpila.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/08/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.