Publications Office of the EU
Italië-Siena: Dieselbrandstof (EN 590) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Siena: Dieselbrandstof (EN 590)

  • Gepubliceerd
    22/06/2023
  • Uiterste termijn
    20/07/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    20/07/2023
  • Gunning
    22/09/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Siena Ambiente spa
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI19 Siena
Locatie van de koper
NUTS code: ITI19 Siena
Sector (CPV)
09134220 Dieselbrandstof (EN 590)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
837,301.92 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
773,430.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Fornitura gasolio

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Siena Ambiente spa
Postadres: Via Simone Martini, 57
Stad: SIENA
NUTS-code: ITI19
Postcode: 53100
Land: ITA
Hoofdadres: http://www.sienambiente.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/07/2023 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
837,301.92 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
773,430.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Q8 Quaser s.r.l.
Postadres:
Stad: Roma
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.