Publications Office of the EU
Duitsland-Hannover: Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Hannover: Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs

  • Gunning
    03/09/2018
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum Nord
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE Deutschland
Locatie van de koper
NUTS code: DE92 Hannover
Sector (CPV)
80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Referentienummer inschrijving
201-18-45ind-80306
Beschrijving

§ 16 Abs. 1 SGB II i. V. m. § 45 SGB III – Orientierungszentrum Nord
Konzeption und Durchführung Maßnahme „Orientierungszentrum Nord“
Nach § 16 Abs. 1 Zweites Buch Sozialgesetzbuch (SGB II) i. V. m. § 45 Abs. 1 Satz 1 Drittes Buch Sozialgesetzbuch (SGB III) für ca. 80 Teilnehmerplätze im Bezirk des Jobcenters Bremen

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Die Zuschlagskriterien und deren Gewichtung sind den Vergabeunterlagen zu entnehmen. Der Zuschlag wird auf das wirtschaftlichste Angebot erteilt. Grundlage dafür ist die Bewertung, ob und inwieweit das Angebot die in den Dateien A_Wertungshinweise und A_Bewertungsmatrix der Vergabeunterlagen vorgegebenen Zuschlagskriterien erfüllt. Das wirtschaftlichste Angebot bestimmt sich nach dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
0.01 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Grone-Bildungszentren Bremen GmbH-gemeinnützig-
Postadres: An der Silberpräge 5
Stad: Bremen
Postcode: 28309
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.