Publications Office of the EU
Tentoonstellingsomgeving - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Tentoonstellingsomgeving

  • Gepubliceerd
    16/11/2023
  • Uiterste termijn
    19/12/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    20/12/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Balthazar Science Center AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sector (CPV)
92000000 Cultuur-, sport- en recreatiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
23/149
Beschrijving

De inkoop omvat producten en aanverwante diensten in productie voor de tentoonstellingsomgeving van het Balthazar Science Center.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1863&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1863&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/12/2023 00:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
12,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.