Publications Office of the EU
Granting and servicing a long-term loan in the amount of PLN 11 800 000.00 to finance the planned budget deficit of the Municipality of Kalwaria Zebrzydowska for 2024 in the amount of PLN 9 400 000.00 and repayment of previously incurred liabilities under loans and advances in the amount of PLN 2 400 000.00 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Granting and servicing a long-term loan in the amount of PLN 11 800 000.00 to finance the planned budget deficit of the Municipality of Kalwaria Zebrzydowska for 2024 in the amount of PLN 9 400 000.00 and repayment of previously incurred liabilities under loans and advances in the amount of PLN 2 400 000.00

  • Gepubliceerd
    25/06/2024
  • Uiterste termijn
    25/07/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    25/07/2024
  • Gunning
    12/09/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gmina Kalwaria Zebrzydowska
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL21A Oświęcimski
Sector (CPV)
66110000 Bankdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,392,352.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP.271.11.2024
Beschrijving

1. Het voorwerp van het contract is: Verlening en aflossing van een langlopende lening ten bedrage van 11 800 000,00 PLN ter financiering van het geplande begrotingstekort van de gemeente Kalwaria Zebrzydowska voor 2024 ten bedrage van 9 400 000,00 PLN en terugbetaling van eerder aangegane verplichtingen uit hoofde van leningen en voorschotten ten bedrage van 2 400 000,00 PLN. 2. Het is de bedoeling dat de lening in vier tranches wordt uitbetaald: 2024 - Eerste tranche van de lening: PLN 4 000 000,00 jaar 2024 - tweede tranche van de lening: 3 000 000,00 PLN jaar 2024 - derde tranche van de lening: 3 000 000,00 PLN jaar 2024 - 4e tranche van de lening: PLN 1 800 000,00 In totaal PLN 11 800 000,00 (in woorden: elf miljoen achthonderdduizend zloty's 0/100). 3. Kapitaalterugbetalingsperiode van 31.1.2026 tot en met 31.12.2036 Kredietvaluta: PLN. Lening zekerheid blanco promesse. Bron van terugbetalingsdekking: inkomsten uit de gemeentelijke begroting. 4. Het gebruikte leenbedrag is rentedragend tegen de variabele WIBOR-rente voor interbancaire deposito's met een looptijd van drie maanden, vermeerderd met de vaste marge van de Bank gedurende de looptijd van de Overeenkomst. Het WIBOR 3M tarief is gebaseerd op het WIBOR 3M tarief. Warsaw Interbank Offered Rate) is een referentie-index die verandert afhankelijk van de wijziging van het WIBOR 3 M-tarief. Voor de toepassing van het contract moet WIBOR 3M van 14 juni 2024 worden vastgesteld. De aanbestedende dienst voorziet niet in een commissie over de verstrekte lening.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2bfa58ed-2f9e-11ef-b373-0e435a8a43bc
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2bfa58ed-2f9e-11ef-b373-0e435a8a43bc
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/07/2024 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
.
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
6,392,352.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Kalwarii Zebrzydowskiej
Postadres:
Stad: Kalwaria Zebrzydowska
Postcode: 34-130
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Brzeźnicy
Postadres:
Stad: Brzeźnica
Postcode: 34-114
Land:
Officiële naam: Bank Spółdzielczy w Dobczycach
Postadres:
Stad: Dobczyce
Postcode: 32-410
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.