Publications Office of the EU
Levering samen met installatie en inbedrijfstelling van medische apparatuur en hulpmiddelen voor revalidatie voor oncologische patiënten voor de behoeften van het multispecialistisch ziekenhuis SP ZOZ in Nowa Sól - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering samen met installatie en inbedrijfstelling van medische apparatuur en hulpmiddelen voor revalidatie voor oncologische patiënten voor de behoeften van het multispecialistisch ziekenhuis SP ZOZ in Nowa Sól

  • Gepubliceerd
    29/10/2025
  • Uiterste termijn
    14/11/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    14/11/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Sector (CPV)
33155000 Apparatuur voor fysiotherapie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
14
Referentienummer inschrijving
DZP-280-1-43/2025
Beschrijving

1. Het contract betreft de levering samen met de installatie en inbedrijfstelling van medische apparatuur en hulpmiddelen voor revalidatie voor oncologische patiënten voor de behoeften van het multispecialistisch ziekenhuis SP ZOZ in Nowa Sól 2. De aanbestedende dienst verzoekt om financiering van het ministerie van Volksgezondheid in het kader van de taak om medische entiteiten die gekwalificeerd zijn voor het nationale netwerk voor oncologie op het niveau van SOLO I, II of III, die medische activiteiten uitvoeren, te voorzien van gespecialiseerde apparatuur ter ondersteuning van de therapeutische revalidatie van oncologische patiënten tijdens en na de behandeling van kanker. 3. De aanbestedende dienst heeft dit voorwerp van de opdracht verdeeld in 14 percelen. Pakket 1 - Set voor diagnose en revalidatie van bovenste en onderste ledematen - 1 st. Pakket 2 — Revalidatierails voor bovenste en onderste ledematen — 2 stuks Pakket 3 - Multisensorisch therapeutisch systeem voor ledematen - 1 st. Pakket 4 - Kinesitherapie apparatuur - 1 stuk Pakket 5 — Apparaat voor de automatische revalidatie van de handen en vingers van de bovenste ledematen — 1 stuk Pakket 6 - Whirlpool massagebad voor bovenste en onderste ledematen en romp - 1 st. Pakket 7 - Verticale tafel - 1 stuk Pakket 8 - Multisensorisch therapeutisch systeem voor ledematen - 1 stuk Pakket 9 - Onderste ledematen weerstand oefening stoel - 1 stuk Pakket 10 - Uithoudingsvermogen en uithoudingsvermogen trainingsset - 1 stuk Pakket 11 — Diagnostisch en therapeutisch hulpmiddel voor de revalidatie van de bovenste ledematen — 1 stuk Pakket 12 - Multisensorische ledematentherapiesysteem Pakket 13 - Loopband - 1 st. Pakket 14 — Gerichte schokgolf — 1 stuk 4. De beschrijving van het voorwerp van de opdracht is in detail opgenomen in bijlage 1 bij de FTZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/11/2025 10:15
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.