Publications Office of the EU
Noorwegen-Tromsø: Sneeuwruimingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Tromsø: Sneeuwruimingsdiensten

  • Gepubliceerd
    18/10/2022
  • Uiterste termijn
    17/11/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    17/11/2022
  • Gunning
    13/12/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Tromsø kommune
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Locatie van de koper
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Sector (CPV)
90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
40,000,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,000,000.00 NOK
Referentienummer inschrijving
21/247
Beschrijving

Tromsø Municipality, together with the Port Authority of Tromsø, shall enter into a framework agreement for snow clearing, including clearing snow from roofs and ice removal from the contracting authority's buildings. The contract also includes snow clearing on paths, verandas, and entrances. The total value for a four-year contract is approx. NOK 4000000. Options are included in this estimate. The contracting authority informs that this is a new agreement area and consequently lacking previous experience figures on consumption.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afukyzcstd&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/11/2022 13:00
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
40,000,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
8,000,000.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Erwin Wold
Postadres: Breivikeidvegen 1826
Stad: Ramfjordbotn
Postcode: 9027
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.