Publications Office of the EU
Tsjechië-Kladno: Beveiligingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Kladno: Beveiligingsdiensten

  • Gepubliceerd
    29/03/2017
  • Uiterste termijn
    03/05/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    03/05/2017
  • Gunning
    26/09/2017
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sector (CPV)
79710000 Beveiligingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,445,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
12,034,080.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem plnění je zajišťování pravidelných specializovaných bezpečnostních služeb v areálu a objektech Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje. Předmět plnění je definován požadovaným počtem pracovníků zajišťujících bezpečnostní služby, rozsahem a náplní jejich činností a požadavky na technické vybavení, které je nezbytné pro řádné plnění zakázky. Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je rovněž zajišťování mimořádných služeb ve stanoveném maximálním ročním rozsahu. Podrobná specifikace předmětu plnění je součástí zadávací dokumentace.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Nationaal registratienummer: 27256537
Postadres: Vančurova
Stad: Kladno
NUTS-code: CZ020
Postcode: 272 01
Land: CZE
Contactpersoon: Ing. Ladislav Kaucký
Hoofdadres: http://www.nemkladno.cz/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/05/2017 08:05
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
12,445,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
12,034,080.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Trebi s.r.o.
Postadres: M.Majerové 751/6
Stad: Třebíč
Postcode: 674 01
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.