Publications Office of the EU
Openbare procedure voor de gunning van het driejarige contract voor de uitvoering van de geïntegreerde systeemondersteuning en helpdeskdienst van de IT-infrastructuur van de ATER van de provincie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Openbare procedure voor de gunning van het driejarige contract voor de uitvoering van de geïntegreerde systeemondersteuning en helpdeskdienst van de IT-infrastructuur van de ATER van de provincie

  • Gepubliceerd
    04/08/2025
  • Uiterste termijn
    15/09/2025
  • Gunning
    18/03/2026
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
72253100 Helpdeskdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
360,278.93 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
359,660.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Openbare procedure voor de gunning van het driejarige contract voor de uitvoering van de geïntegreerde systeemondersteuning en helpdeskdienst van de IT-infrastructuur van de ATER van de provincie Rome, met inbegrip van de levering van ondersteunende hardware voor de gebruikte systemen

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Offerta economicamente più vantaggiosa
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
360,278.93 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
359,660.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Postadres:
Stad: Pomigliano d'Arco
Postcode: 80038
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.