Publications Office of the EU
Duitsland-Kaufbeuren: Brandbluswagens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Kaufbeuren: Brandbluswagens

  • Gepubliceerd
    12/09/2019
  • Uiterste termijn
    05/11/2019
  • Gunning
    17/02/2020
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Kaufbeuren
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
34144210 Brandbluswagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
369,747.90 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
323,784.98 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
2017BGA001_1
Beschrijving

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadt Kaufbeuren
Postadres: Kaiser-Max-Straße 1
Stad: Kaufbeuren
NUTS-code: DE272
Postcode: 87600
Land: DEU
Hoofdadres: https://my.vergabe.bayern.de
Elektronisch via:
https://my.vergabe.bayern.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.