Publications Office of the EU
Frankrijk-Issoire: Verzekeringsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Issoire: Verzekeringsdiensten

  • Gepubliceerd
    10/10/2017
  • Uiterste termijn
    10/11/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    10/11/2017
  • Gunning
    18/12/2017
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
CA Agglo Pays d'Issoire
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Locatie van de koper
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sector (CPV)
66510000 Verzekeringsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
176,844.03 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Souscription des contrats d'assurances pour l'agglo Pays d'Issoire

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Agglo Pays d'Issoire: service marchés publics
Postadres: 7 ter boulevard André Malraux
Stad: Issoire
NUTS-code: FRK14
Postcode: 63504
Land: FRA
Hoofdadres: https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/11/2017 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.