Publications Office of the EU
F-Lyon: Wegenonderhoud - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Wegenonderhoud

  • Gepubliceerd
    04/09/2012
  • Uiterste termijn
    15/10/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2012
  • Gunning
    21/12/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Communauté urbaine de Lyon
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK26 Rhône
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45233141 Wegenonderhoud
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
97,600,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
2012-DV-VT-05
Beschrijving

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Communauté urbaine de Lyon
Postadres: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Stad: Lyon Cedex 03
Postcode: 69399
Land: FRA
Contactpersoon: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2012 08:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.