Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    04/11/2014
  • Uiterste termijn
    16/12/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    16/12/2014
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Undervisningsbygg Oslo KF
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO081 Oslo
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
14/799
Beschrijving

Grindbakken school, address Måltrostveien 106, 0786 Oslo, is a primary school situated above Bogstad in the Vestre Aker district. The school is a 1st-7th year school with three parallel classes in each year, with 61 employees. Grindbakken nursery rents approx. half of the basement in the main building. There are 54 children and 13 employees in the nursery.
The school shall, amongst other things, replace the ventilation installations in the gym building and in the main building, in accordance with the function description in this tender documentation. The main building was constructed in 1982 and the gym building was constructed in 1983. The main building has two floors and is made of wood, the same applies to the gym building. Particular consideration must be given to the fact that it is a school that is open during the construction period.
A decision has been made to carry out the project in accordance with an interaction model with early involvement of the central actors in the project development phase, where one seeks to achieve greater possibilities for value creation, optimalisation and savings. The interaction contractor is planned to be contracted in January 2015. The interaction period with an established measuring sum (the sum of the submitted tender and any additions/deductions that emerge in the interaction phase) shall be completed mid June 2015.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/12/2014 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.