Publications Office of the EU
Duitsland-Wilhelmshaven: Reparatie- en onderhoudsdiensten voor oorlogsschepen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Wilhelmshaven: Reparatie- en onderhoudsdiensten voor oorlogsschepen

  • Gepubliceerd
    28/01/2016
  • Uiterste termijn
    24/02/2016
  • Gunning
    24/05/2016
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Marinearsenal
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50640000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor oorlogsschepen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
420,168.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
826,013.51 EUR
Referentienummer inschrijving
12402/0P016/GU147
Beschrijving

Planmäßige Instandsetzung der Fregatte Klasse 124 „Hamburg“ AP 8 „Bodenbeläge“.
Dieses Arbeitspaket bündelt alle Arbeiten in Bezug auf die Bodenbeläge. Die Leistungen beziehen sich auf lose und fest verlegte Bodenbeläge mit Unterböden im Schiff (2-K PUR-, Synthesekautschuk-, Fliesen- und Teppichböden).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Marinearsenal
Postadres: Kasinostraße – Tor 7
Stad: Wilhelmshaven
Postcode: 26382
Land: DEU
Contactpersoon: Angebotssammelstelle
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
420,168.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
826,013.51 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: German Dry Docks GmbH & Co. KG
Postadres: Barkhausenstr. 60
Stad: Bremerhaven
Postcode: 27568
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.