Publications Office of the EU
Duitsland-Gundelsheim: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Gundelsheim: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    17/01/2023
  • Uiterste termijn
    14/02/2023
  • Gunning
    13/07/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gemeinde Gundelsheim
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE245 Bamberg, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE24 Oberfranken
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
775,536.87 EUR
Referentienummer inschrijving
108/22
Beschrijving

Die Gemeinde Gundelsheim beabsichtigt die Ertüchtigung der örtlichen Kläranlage auf ca. 4.000 EW.
.
Vergeben werden die Grundleistungen der Leistungsphasen 1-9 für die Objektplanung Ingenieurbauwerke gem. § 43 Abs. 1 S. 2 HOAI 2021, Teil 3, Abschnitt 3 sowie die Besondere Leistung der Örtlichen Bauüberwachung sowie der Überwachung der Mängelbeseitigung innerhalb der Verjährungsfrist.
.
Zudem werden die Grundleistungen der Leistungsphasen 1-6 für die Fachplanung Tragwerksplanung gem. § 51 Abs. 1 HOAI 2021, Teil 4, Abschnitt 1 vergeben sowie die Besondere Leistung der ingenieurtechnischen Kontrolle.
.
Darüber hinaus werden noch die Grundleistungen der Leistungsphasen 1-9 im Leistungsbild Fachplanung Technische Ausrüstung gem. § 55 Abs. 1 S. 2 HOAI 2021, Teil 4, Abschnitt 2 der Anlagengruppen 1, 2, 3, 4 und 7 sowie Besondere Leistung der Überwachung der Mängelbeseitigung innerhalb der Verjährungsfrist vergeben.
.
Hinweis: Die Leistungsphase 4 wird nur beauftragt, insoweit diese anfällt.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHY64G0
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
775,536.87 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Steinbacher-Consult GmbH & Co. KG
Postadres: Richard-Wagner-Straße 6
Stad: Neusäß
Postcode: 86356
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.