Publications Office of the EU
Polen-Stettin: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Stettin: Farmaceutische producten

  • Gunning
    09/05/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,040,519.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,078,089.50 PLN
Referentienummer inschrijving
D/Kw.2232.3.2017
Beschrijving

Dostawa produktów leczniczych, środków dezynfekcyjnych, materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego oraz produktów stomatologicznych do Aresztu Śledczego w Szczecinie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,040,519.00
Definitieve waarde van de opdracht
1,078,089.50 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: PGF Urtica Sp. z o.o. oraz Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
Postadres: ul. Krzemieniecka 120
Stad: Wrocław
Postcode: 54-613
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.