Publications Office of the EU
OPENBARE PROCEDURE VOOR DE AANBESTEDING VAN DE SCHOOLREFECTIEDIENST VOOR KLEUTERSCHOLEN, BASISSCHOLEN EN MIDDELBARE SCHOLEN VAN DE GEMEENTE FOSDINOVO VAN 2024 TOT 2026 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

OPENBARE PROCEDURE VOOR DE AANBESTEDING VAN DE SCHOOLREFECTIEDIENST VOOR KLEUTERSCHOLEN, BASISSCHOLEN EN MIDDELBARE SCHOLEN VAN DE GEMEENTE FOSDINOVO VAN 2024 TOT 2026

  • Gepubliceerd
    15/05/2024
  • Uiterste termijn
    21/06/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
428,849.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

OPENBARE PROCEDURE VOOR DE AANBESTEDING VAN DE SCHOOLREFECTIEDIENST VOOR KLEUTERSCHOLEN, BASISSCHOLEN EN MIDDELBARE SCHOLEN VAN DE GEMEENTE FOSDINOVO VAN 2024 TOT 2026 MET HET CRITERIUM VAN DE ECONOMISCH VOORDELIGSTE INSCHRIJVING OP BASIS VAN DE BESTE PRIJS/KWALITEITVERHOUDING WAARVOOR 00087610457202300001

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
428,849.20 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.