Publications Office of the EU
Frankrijk-Brignoles: Wegwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Brignoles: Wegwerkzaamheden

  • Gunning
    14/09/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45233140 Wegwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
660,430.00 EUR
Referentienummer inschrijving
38/2018
Beschrijving

La présente consultation concerne la requalification du chemin du Pin. Les travaux à exécuter au titre du présent marché comprennent un seul lot composé de plusieurs postes, à savoir: travaux préparatoires et installation de chantier, travaux sur les réseaux:
— eaux usées,
— eau potable,
— eaux pluviales,
– téléphone,
— électricité et éclairage public, terrassements et maçonnerie, revêtement de voirie.
Les travaux à réaliser relèvent de la 2e catégorie (Niveau 2) au sens du code du travail (article R. 4532-1) et de la loi no 93-1418 du 31.12.1993 relative à la coordination en matière de sécurité sur les chantiers.
Le délai d’exécution global des travaux est de 32 semaines dont 4 semaines de préparation.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

45233140 - Wegwerkzaamheden

45400000 - Afwerking van gebouwen

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
660,430.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Colas Midi Méditerranée
Postadres: 582 avenue de Digne
Stad: Toulon Cedex 9
Postcode: 83087
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.