Publications Office of the EU
Life Cycle Portfolio Management (LCPM) Onroerend goed Tool - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Life Cycle Portfolio Management (LCPM) Onroerend goed Tool

  • Gepubliceerd
    05/09/2025
  • Uiterste termijn
    14/10/2025
  • Gunning
    15/01/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Flughafen Zürich AG - Zentraler Einkauf
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CH040 Zürich
Sector (CPV)
48100000 Speciale software voor de industrie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
250,613.50 CHF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Inkoop van een life cycle portfolio management software als SaaS oplossing

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJhM2I1YjNjZi1lNzI3LTRlNjctYjYwNC1iMjYyZmZhYWIzNWMiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJhM2I1YjNjZi1lNzI3LTRlNjctYjYwNC1iMjYyZmZhYWIzNWMiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Zuschlagskriterien
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
250,613.50 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: DE_Basler & Hofmann AG
Postadres:
Stad: Zürich
Postcode: 8008
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.