Publications Office of the EU
HU-Boedapest: Reclamediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Boedapest: Reclamediensten

  • Gepubliceerd
    26/05/2012
  • Uiterste termijn
    11/06/2012
  • Gunning
    20/07/2012
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Magyar Turizmus Zrt.
Plaats van uitvoering
NUTS code: HU110 Budapest
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79341000 Reclamediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
236,220,000.00 HUF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Magyar Turizmus Zrt. külföldi és belföldi kommunikációjához kapcsolódó reklámügynökségi és online szolgáltatási feladatok elvégzése a Magyar Turizmus Zrt. koordinációjában. a szerződés megkötésétől számított 24 hónapra.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: PROVITAL Fejlesztési Tanácsadó Zrt.
Postadres: Bimbó út 68.
Stad: Budapest
Postcode: 1022
Land: HUN
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
236,220,000.00 HUF
Gunning van het contract
Officiële naam: HG 360 Reklámügynökség Kft.
Postadres: Pálya u. 9.
Stad: Budapest
Postcode: 1012
Land: HUN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.