Publications Office of the EU
Oostenrijk-Wenen: Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Oostenrijk-Wenen: Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen

  • Gepubliceerd
    06/02/2018
  • Uiterste termijn
    15/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    15/03/2018
  • Gunning
    17/04/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Universität Wien
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT13 Wien
Locatie van de koper
NUTS code: AT Österreich
Sector (CPV)
32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,139,625.00 EUR
Referentienummer inschrijving
17-018.907
Beschrijving

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://univie.vemap.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/03/2018 11:05
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
5,139,625.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Postadres: Alserstraße 45-47
Stad: Wien
Postcode: 1080
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.