Publications Office of the EU
B-Brussel: Medische verbruiksartikelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Brussel: Medische verbruiksartikelen

  • Gepubliceerd
    07/06/2011
  • Uiterste termijn
    26/07/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    26/07/2011
  • Gunning
    16/02/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33140000 Medische verbruiksartikelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
363,120.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
AD/11 15
Beschrijving

Raamcontract steriele & niet-steriele onderzoekshandschoenen.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/07/2011 14:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.