Publications Office of the EU
D-Gießen: Installeren van centrale verwarming - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

D-Gießen: Installeren van centrale verwarming

  • Gepubliceerd
    22/07/2011
  • Uiterste termijn
    29/08/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    29/08/2011
  • Gunning
    07/10/2011
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45331100 Installeren van centrale verwarming
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
303,214.33 EUR
Referentienummer inschrijving
KPP GI 06/2011
Beschrijving

KPP GI 06/2011 Heizungsinstallation.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/08/2011 09:01
Plaats van uitvoering
CPV-code

45331100 - Installeren van centrale verwarming

50000000 - Reparatie- en onderhoudsdiensten

50700000 - Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen

50720000 - Reparatie en onderhoud van centrale verwarming

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
303,214.33 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: HLS Metallbau GmbH
Postadres: Friedrich -Engels -Straße 74
Stad: Sonneberg
Postcode: 96515
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.