Publications Office of the EU
„Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за селскостопанска и горска техника и прикачен инвентар на ТП Държавно ловно стопанство „Шерба“ при „СИДП“ ДП Шумен, местодомуващи на територията на ТП ДЛС Шерба, съгласно техническа спецификация“ - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за селскостопанска и горска техника и прикачен инвентар на ТП Държавно ловно стопанство „Шерба“ при „СИДП“ ДП Шумен, местодомуващи на територията на ТП ДЛС Шерба, съгласно техническа спецификация“

  • Gepubliceerd
    06/11/2024
  • Uiterste termijn
    09/12/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    10/12/2024
  • Gunning
    15/01/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ЛОВНО СТОПАНСТВО ШЕРБА С.СТАРО ОРЯХОВО
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: BG331 Варна
Sector (CPV)
50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
33,000.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
436895
Beschrijving

Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за селскостопанска и горска техника и прикачен инвентар на ТП Държавно ловно стопанство „Шерба“ при „СИДП“ ДП Шумен, местодомуващи на територията на ТП ДЛС Шерба, съгласно техническа спецификация, включващо: 1.„Ремонт“ – отстраняване на инцидентно възникнали повреди по системите на селскостопанска и горска техника и прикачен инвентар , предмет на обществената поръчка и техните елементи или части, както и по купето , чието предвиждане не е възможно. Ремонта се извършва с труд и части предоставени от изпълнителя , след конкретизирането им от изпълнителя. 2„Текущо техническо обслужване“ – подмяна при възникнала нужда на експлоатационни течности, масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности , фреон и други подобни , които са с определен експлоатационен ресурс и подлежат на подмяна , предоставени от изпълнителя. 3 Доставка , осъществена чрез покупка на резервни части, смазочни материали, антифриз и други консумативи, след изрична заявка от ТП ДЛС Шерба.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/436895
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/436895
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/12/2024 11:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
П2 – Предложен гаранционен срок
Geraamde waarde
33,000.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: АВТО ТРЕЙД 17 ЕООД
Postadres:
Stad: гр. Долни чифлик
Postcode: 9112
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.