Publications Office of the EU
Tsjechië-Kolín: Restauratiewerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Kolín: Restauratiewerkzaamheden

  • Aangekondigd
    17/01/2017
  • Geraamde publicatiedatum
    01/03/2017
  • Gepubliceerd
    30/06/2017
  • Uiterste termijn
    15/09/2017
  • Gunning
    04/12/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Město Kolín
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sector (CPV)
45454100 Restauratiewerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
71,340,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
65,978,756.30 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávajících objektů v areálu kostela sv. Bartoloměje, tj. zvonice, staré školy, kostnice, části hradební zdi, parkánu, parkánové hradby a přilehlého parteru v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Město Kolín
Nationaal registratienummer: 00235440
Postadres: Karlovo nám. 78
Stad: Kolín
NUTS-code: CZ020
Postcode: 280 12
Land: CZE
Contactpersoon: Ing. Eva Rudolfová
Hoofdadres: http://www.mukolin.cz/cz/o-meste/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
71,340,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
65,978,756.30 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: BFK service, a.s.
Postadres: Komenského nám. 54
Stad: Zásmuky
Postcode: 110 00
Land: CZE

Officiële naam: Gema Art Group, a.s.
Postadres: Haštalská 760/27
Stad: Praha
Postcode: 110 00
Land: CZE

Officiële naam: Gema art group, a.s.
Postadres: Haštalská 760/27
Stad: Praha
Postcode: 110 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.