Publications Office of the EU
Italië-Florence: Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Florence: Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft

  • Gepubliceerd
    01/04/2019
  • Uiterste termijn
    08/05/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    16/05/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Prefettura — U.T.G. di Firenze
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI14 Firenze
Locatie van de koper
NUTS code: ITI14 Firenze
Sector (CPV)
85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,533,760.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Gara europea a procedura aperta avente a oggetto la stipula di un accordo quadro per l'affidamento dei servizi di accoglienza e assistenza di cittadini stranieri richiedenti protezione internazionale presso i centri collettivi di accoglienza con capacità ricettiva da n. 51 a 300 posti nel territorio della Città metropolitana di Firenze.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Prefettura — U.T.G. di Firenze
Postadres: Via Antonio Giacomini 8
Stad: Firenze
NUTS-code: ITI14
Postcode: 50132
Land: ITA
Hoofdadres: www.prefettura.it/Firenze
Elektronisch via:
https://www.acquistinretepa.it/opencms/opencms
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/05/2019 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
12,533,760.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.