Publications Office of the EU
Italië-Alessandria: Elektromotoren, elektrische generatoren en elektrische transformatoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Alessandria: Elektromotoren, elektrische generatoren en elektrische transformatoren

  • Gepubliceerd
    02/02/2013
  • Uiterste termijn
    05/04/2013
  • Gunning
    24/02/2014
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC18 Alessandria
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
31100000 Elektromotoren, elektrische generatoren en elektrische transformatoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
425,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
331,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
425,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
331,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: M.I.T. Srl
Postadres: Via Calatafimi 25
Stad: Nichelino
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.