Publications Office of the EU
Frankrijk-Les Herbiers: Motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Les Herbiers: Motorvoertuigen

  • Gepubliceerd
    03/08/2021
  • Uiterste termijn
    10/09/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    10/09/2021
  • Gunning
    26/10/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
cté de Communes du Pays des Herbiers
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG05 Vendée
Locatie van de koper
NUTS code: FRG05 Vendée
Sector (CPV)
34100000 Motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
419,589.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
21CC012
Beschrijving

le présent marché concerne la fourniture, la livraison franco de port d'un camion benne à ordures
ménagères (Châssis porteur 26 t + Benne à compaction et grue hydraulique), d'une nacelle élévatrice sur châssis porteur 3,5 T,
D'Une nacelle élévatrice 15 m et d'un tondo-balai ramasseur traîné par un tracteur pour la communauté de communes du Pays des
herbiers

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-securises.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/09/2021 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.