Publications Office of the EU
Italië-Perugia: Huismeesterdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Perugia: Huismeesterdiensten

  • Gepubliceerd
    05/08/2016
  • Uiterste termijn
    27/09/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    03/10/2016
  • Gunning
    01/03/2017
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
INPS Direzione Regionale Umbria
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI2 Umbria
Locatie van de koper
NUTS code: ITI2 Umbria
Sector (CPV)
98341140 Huismeesterdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,229,508.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
966,949.57 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: INPS — Direzione regionale Umbria
Postadres: Via Mario Angeloni 90
Stad: Perugia
NUTS-code: ITE2
Postcode: 06124
Land: ITA
Contactpersoon: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Hoofdadres: http://www.inps.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/10/2016 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,229,508.20 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
966,949.57 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Postadres: Via Fiorentina 524
Stad: Arezzo
Postcode: 52100
Land: ITA

Officiële naam: Sicurezza Globale 1972 Srl
Postadres: Circonvallazione Appia 79
Stad: Roma
Postcode: 00179
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.