-
Gunning15/06/2010
-
Vandaag01/09/2026
Toegankelijkheidshulpmiddelen
CY-Larnaka: Stortklaar beton
Η Επαρχιακή Διοίκηση Λάρνακας, ζητά προσφορές για την "προμήθεια έτοιμου σκυροδέματος κατηγορίας C25", προκήρυξη αρ. 31/2010. Το υπολογιζόμενο κόστος σύμβασης ανέρχεται στις EUR 250.100 = μη συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να εξασφαλίσουν πλήρη σειρά των εγγράφων προσφορών, το αργότερο μέχρι τις 31.5.2010 από την πιο πάνω διεύθυνση με την καταβολή του ποσού των EUR 39,10= συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, ποσό το οποίο δεν επιστρέφεται, σε μετρητά ή επιταγή στο όνομα του επάρχου Λάρνακας. Οι ενδιαφερόμενοι συμβουλεύονται να εξασφαλίσουν τα έγγραφα οι ίδιοι ή μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου. Σε περίπτωση κατά την οποία οποιοσδήποτε ενδιαφερόμενος ενεργοποιήσει με μέριμνα του και δαπάνη του, εταιρεία μεταφοράς αλληλογραφίας – δεμάτων κλπ (υπηρεσία courier), τότε η ενδιαφερόμενη υπηρεσία θα παραδίδει στην εταιρεία αυτή τα έγγραφα προσφορών, μη αναλαμβάνουσα οποιανδήποτε ευθύνη για το έγκαιρο ή ασφαλές της άφιξης των εγγράφων προσφορών στον ενδιαφερόμενο. Οι προσφορές θα υποβληθούν στο κιβώτιο προσφορών του Υπουργείου Εσωτερικών, 1453 Λευκωσία, ΚΥΠΡΟΣ/CYPRUS σύμφωνα με τους όρους διαγωνισμού σε κλειστό φάκελο στον οποίο θα αναγράφεται ευκρινώς: "προμήθεια έτοιμου σκυροδέματος κατηγορίας C25", προκήρυξη αρ. 31/2010, όχι αργότερα από τις 9:00 πμ τοπική ώρα την παρασκευή 4.6.2010.
De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.