Publications Office of the EU
D-Rosenheim: Bouwen van school voor beroepsonderwijs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

D-Rosenheim: Bouwen van school voor beroepsonderwijs

  • Gepubliceerd
    21/04/2011
  • Uiterste termijn
    12/05/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    12/05/2011
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE21K Rosenheim, Landkreis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45214310 Bouwen van school voor beroepsonderwijs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
45,100.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
115
Beschrijving

115/11 Malerarbeiten:
— ca. 120 m² Erstbeschichtung Gipskartondecken,
— ca. 16 St. Lackierarbeiten Stahlblechtüren T30/T60 / 1-flgl.,
— ca. 5 St. Lackierarbeiten Stahlblechtüren T30/T60 / 2-flgl.,
— ca. 16 m Lackierarbeiten Geländer / Seitenschutz,
— ca. 136 St. Brandschutzbeschichtung auf Stahlstützen, h ca. 4 m,
— Lackierarbeiten sonstige Stahlprofile.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/05/2011 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

45214310 - Bouwen van school voor beroepsonderwijs

45400000 - Afwerking van gebouwen

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
45,100.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.