Publications Office of the EU
Spanje-Valladolid: Software voor licentiemanagement - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valladolid: Software voor licentiemanagement

  • Gepubliceerd
    17/04/2019
  • Uiterste termijn
    12/05/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    17/05/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES41 Castilla y León
Locatie van de koper
NUTS code: ES418 Valladolid
Sector (CPV)
48218000 Software voor licentiemanagement
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,084,781.77 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2020008312
Beschrijving

Cesión temporal del derecho de uso y mantenimiento con soporte de licencias de productos Microsoft para la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Nationaal registratienummer: Q4700608E
Postadres: Paseo de Zorrilla, 1
Stad: Valladolid
NUTS-code: ES418
Postcode: 47007
Land: ESP
Contactpersoon: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/05/2019 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,084,781.77 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.