Publications Office of the EU
Zweden-Malmö: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Malmö: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Gunning
    11/04/2022
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Malmö kommun
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE224 Skåne län
Locatie van de koper
NUTS code: SE224 Skåne län
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
65,000,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
65,000,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
STK-2022-537
Beschrijving

Upphandlingen avser support, underhåll, kundspecifika konfigurationer och konsulttjänster avseende befintligt HR-system Personec P med tillhörande moduler. Avtalet ska gälla från 2023-01-01 - 2028-12-31

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
65,000,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
65,000,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Visma PubliTech AB,
Postadres: LINDHAGENSGATAN 94
Stad: Stockholm
Postcode: 11218
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.