Publications Office of the EU
Frankrijk-Pont-à-Mousson: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Pont-à-Mousson: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

  • Gepubliceerd
    13/04/2022
  • Uiterste termijn
    09/06/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    20/06/2022
  • Gunning
    01/07/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
EHPAD Saint François d'Assise
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Locatie van de koper
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sector (CPV)
39222000 Cateringbenodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
147,646.00 EUR
Referentienummer inschrijving
01-2022
Beschrijving

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: EHPAD Saint François d'Assise
Postadres: 44 rue du Cardinal Mathieu
Stad: Pont à Mousson
NUTS-code: FRF31
Postcode: 54700
Land: FRA
Hoofdadres: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elektronisch via:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/06/2022 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
147,646.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: GVRS
Postadres:
Stad: Le Plessis Belleville
Postcode: 60330
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.