Publications Office of the EU
Duitsland-Kornwestheim: Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Kornwestheim: Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke)

  • Gepubliceerd
    25/05/2021
  • Uiterste termijn
    22/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    22/06/2021
  • Gunning
    26/10/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Locatie van de koper
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Sector (CPV)
38112100 Wereldwijd navigatie- en plaatsbepalingssysteem (gps of dergelijke)
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
733,950.00 EUR
Referentienummer inschrijving
LZBW-2021-02-019
Beschrijving

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/06/2021 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
733,950.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: GEOsat GmbH
Postadres: Löhberg 78
Stad: Mülheim an der Ruhr
Postcode: 45468
Land: DEU

Officiële naam: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Postadres: Ludwig-Thoma- Str. 18
Stad: Engelsberg
Postcode: 84549
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.