Publications Office of the EU
PL-Wroclaw: Instrumenten voor angiografie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Wroclaw: Instrumenten voor angiografie

  • Gepubliceerd
    02/02/2011
  • Uiterste termijn
    10/03/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    10/03/2011
  • Gunning
    28/03/2011
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33111720 Instrumenten voor angiografie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,542,056.08 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,555,555.56 PLN
Referentienummer inschrijving
16/Med./2011
Beschrijving

Dostawa angiografu przewoźnego z wyposażeniem – 1 kpl.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/03/2011 11:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,542,056.08 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
1,555,555.56 PLN
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.