Publications Office of the EU
Duitsland-Münster: Software en informatiesystemen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Münster: Software en informatiesystemen

  • Gepubliceerd
    02/04/2021
  • Uiterste termijn
    05/05/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadtwerke Münster GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
48000000 Software en informatiesystemen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
KG-EI/362_20210331
Beschrijving

Schaffung einer MaaS-Plattform (Mobility as a Service-Plattform), die es einem registrierten Kunden ermöglicht, über einen zentralen Punkt (App) eine intermodale Route seinem Reiseziel entsprechend zu ermitteln, entlang dieser geführt zu werden und die genutzten Mobilitätsprodukte in einem Gesamtpreis über die App zu bezahlen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYRJ9UQK
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.