Publications Office of the EU
Spanje-Valencia: Productie van informatievideo's - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valencia: Productie van informatievideo's

  • Gepubliceerd
    21/05/2021
  • Uiterste termijn
    28/06/2021
  • Geannuleerd
    03/09/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Autoridad Portuaria de Valencia
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locatie van de koper
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sector (CPV)
92111260 Productie van informatievideo's
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
260,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
EC20-C13-13570
Beschrijving

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/06/2021 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
260,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.