Publications Office of the EU
Italië-Messina: Parkeerregulatieapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Messina: Parkeerregulatieapparatuur

  • Gepubliceerd
    12/08/2022
  • Uiterste termijn
    30/09/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2022
  • Gunning
    13/03/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Azienda Trasporti Messina S.p.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITG13 Messina
Locatie van de koper
NUTS code: ITG13 Messina
Sector (CPV)
34926000 Parkeerregulatieapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
752,789.01 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
592,489.93 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura aperta per la fornitura di beni e servizi per la realizzazione di tre sistemi di automazione dei parcheggi “Zaera”, “Cavallotti” e “Fosso” ubicati nel centro urbano della città di Messina. La gestione dei tre parcheggi sarà gestita tramite un unico sistema integrato che garantirà la gestione autonoma di ciascuno di essi
mantenendo un presidio unico da remoto presso la sede dell'Azienda Trasporti Messina S.p.A.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Azienda Trasporti Messina S.p.A.
Nationaal registratienummer: 0000619870
Postadres: Via Giuseppe La Farina n. 336
Stad: Messina
NUTS-code: ITG13
Postcode: 98124
Land: ITA
Contactpersoon: ing. Giacomo VILLARI
Hoofdadres: www.atmmessinaspa.it
Elektronisch via:
https://appalti.comune.messina.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2022 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
752,789.01 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
592,489.93 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: HUB ITALIA SRL
Postadres:
Stad: ZOLA PREDOSA
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.